Ogłoszenia duszpasterskie: 11.10.2020, Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela to Dzień Papieski. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w Parafii oraz do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagające zdolnej młodzieży. U młodzieży można dzisiaj nabyć okolicznościowy różaniec na 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II.

 

2. W tym tygodniu:

 • codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
 • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
 • we wtorek – po różańcu Msza Święta i spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej oraz ich Rodziców.
 • w środę – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, modlimy się za wychowawców żyjących
  i zmarłych
  .
 • w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktor Kościoła; adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań do Jana Pawła II; spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
 • w piątekwspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, patronki miasta i ziemi Dębickiej; całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w parafii; Koronka i modlitwa do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
 • w sobotę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
 • w przyszłą niedzielęŚwiatowy Dzień Misyjny, składka w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na misje; wspomnienie św. Łukasza, Ewangelisty, modlimy się za Służbę Zdrowia; o godz. 11.00 Msza Święta dla rodzin z dziećmi.

 

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom domów od Góry Śmierci za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy mieszkańców domów po lewej stronie od Góry Śmierci.

 

4. W zakrystii można składać wypominki listopadowe i całoroczne.

 

5. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych w kościele: o zakładanie maski lub przyłbicy oraz dezynfekowanie rąk przy wejściu do kościoła.

 

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Zbigniew Mieczysław Gil, pogrzeb dzisiaj o godz. 13.00.