Ogłoszenia duszpasterskie: 11.08.2024, 19 Niedziela Zwykła

• w środę – wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek Uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NMP. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00. Poświęcenie ziół po każdej Mszy św.
  • w czwartek na Mszę św. o godz. 18:00 szczególnie zapraszamy Pieszych Pielgrzymów udających się na Jasną Górę w Grupy 13 św. Dominika. Możliwość zapisu i informacje o Pielgrzymce.
  • w piątek(16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • w sobotę – 17 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki na placu katedralnym w Tarnowie o godz. 6:30; wspomnienie św. Jacka.
  • od soboty – zapraszamy na apele i informacje z trasy pielgrzymkowej codziennie o godz. 21:00 w naszej świątyni.

2. Przypominamy o trwających zapisach na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Częstochowy. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100 zł. Każde dziecko z rodziny w wieku szkoły podstawowej płaci tylko 75 zł, resztę dopłaca Caritas. Organizowany jest również wyjazd autobusem na wejście pielgrzymki dnia 25 sierpnia. Koszt autobusu to 70 zł. od osoby.

3. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Jasna od Państwa Starzak do Państwa Brotoń za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (1 260 zł).

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Akcja zbiórki krwi 13 sierpnia (wtorek) od godz. 9:00 do 12:00 przy budynku CAGIS przed bramą firmy Lerg.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Zbigniew Bystrek. Dobry Jezu…