Ogłoszenia duszpasterskie: 11.06.2023, 10 Niedziela Zwykła

• codziennie w oktawie Bożego Ciała o godz. 18:00 Msza św. z Nieszporami Eucharystycznymi, procesją i  nabożeństwem czerwcowym.
  • w poniedziałek – wspomnienie bł. Roman Sitki.
  • we wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
  • w środę – wspomnienie bł. Michała Kozala.
  • w czwartek o godz. 18:00 zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci; 11 rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża.
  • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; dzień modlitwy o świętość życia kapłańskiego; Koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 17:30;  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii i do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie wyrażamy z serca Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu prosimy o złożenie ofiary na kwiaty i sprzątanie mieszkańców ul. Spokojnej. Wyrażamy wdzięczność Paniom za pracę przy kościele i plebanii. Bóg zapłać.

4. Wyrażamy wdzięczność wszystkim parafianom za tak liczny udział we Mszy św. i procesji Bożego Ciała. Dziękujemy szczególnie rodzicom klas drugich za przygotowanie ołtarzy, liturgicznej służbie ołtarza, dzieciom I- komunijnym, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym, panu organiście i panom kościelnym, grupie technicznej za porządek i nagłośnienie. Wszystkim Bóg zapłać.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.