Ogłoszenia duszpasterskie: 10.12.2023, II Niedziela Adwentu

• codziennie o godz. 17:00 Msza św. Roratnia.
  • w środę – wspomnienie św. Łucji; dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  • w czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań.
  • w sobotę – (16 dzień miesiąca) – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami. W tym dniu rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus.
  • w najbliższą niedzielę Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:00. Podczas tej Mszy świętej będzie przyjęcie nowych kandydatów do grona Ministrantów i do DSMu.
  • W niedzielę po Mszach świętych Młodzież z KSMu będzie rozprowadzać tradycyjnie pieczone przez siebie pierniczki z siankiem na stół wigilijny oraz wykonane własnoręcznie podkładki pod kubki.

2. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne, a Caritas rozprowadza świece wigilijne przy wyjściu z kościoła.

3. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii oraz do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie wyrażamy z serca Bóg zapłać.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 41 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (460 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 40.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Mieczysław Zawora. Jego pogrzeb będzie w piątek o godzinie 13:00. Dobry Jezu…