Ogłoszenia duszpasterskie: 10.09.2023, 23 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów.
  • we wtorek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich Rodziców.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – o godz. 17:00 spotkanie modlitewno-edukacyjne na Górze Śmierci, szczegóły na plakacie. Zapraszamy szczególnie młodzież bierzmowaną; święto Podwyższenia Krzyża Świętego; spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 16:00.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; po Mszy św. wieczornej spotkanie KSM-u.
  • w sobotę /16 dzień miesiąca/ Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00; Spotkanie DSM o godz. 11:00. Zapraszamy nowe kandydatki; wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana.
  • w najbliższą niedzielę – będziemy gościć siostry ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych z Częstochowy. Udzielą nam informacji na temat Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Zachęcamy parafian do włączenia się w Apostolstwo. Przy wyjściu z kościoła można odebrać Kartę Członkowską i wypełnioną złożyć w zakrystii.
  • również w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza Święta i spotkanie pielgrzymkowe Grupy 13 w Brzeźnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy 13.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

 

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 53 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty kl.1 – 220 zł, kl.2 – 300 zł. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 58 kl. 3 i 4.

 

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.