Ogłoszenia duszpasterskie: 10.03.2024, IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00, a po nich Msza Święta wieczorna.

• codziennie – nowenna przed uroczystością do św. Józefa.
  • we wtorek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. wraz z rodzicami.
  • w środę – po Mszy św. wieczornej zapraszamy rodziców dzieci z kl. IV na spotkanie odnośnie rocznicy I Komunii św.
  • w piątek – Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16:00, dla dorosłych o godz. 17:00 i Msza św. O godz 19:00 Msza św. na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej po dekanacie Pustków-Osiedle – pętla i do Przeczycy. Prosimy o zapisanie się na oficjalnej stronie internetowej EDK. Tam też znajdują się wszystkie informacje. Nie będzie drogi krzyżowej o godz. 19:00.
  • w sobotę (16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Willi za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty – 920 zł. W tym tygodniu prosimy mieszkańców Zastawia. Również wyrażamy wdzięczność za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne. Bóg zapłać.

4. Caritas rozprowadza świece wielkanocne, tzw. paschaliki i baranki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele charytatywne.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Arkadiusz Strzelczyk. Dobry Jezu…