Odpust ku czci św. Stanisława BM, Patrona Parafii – 8.05.2022

W niedzielę 8 maja 2022 r. jest dla naszej wspólnoty dniem odpustu ku czci św. Stanisława BM – Patrona naszej Parafii.

Kazanie i uroczystą Sumę (o godz. 11:00) w intencji Parafian będzie celebrował ks. dr Andrzej Jasnos, wizytator nauki religii, nasz były wikariusz. Zachęcamy do licznej obecności i wspólnej modlitwy. Prosimy, by na procesji nie zabrakło dziewczynek sypiących kwiatki i chłopców dzwoniących.

Również podczas Sumy odpustowej wyrazimy wdzięczność i podziękowanie Panu Organiście Józefowi Skitałowi za jego blisko 45-letnią służbę Bogu, ludziom i parafii. Będziemy modlić się w jego intencji z podziękowaniem za ofiarną posługę, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia. Zapraszamy do modlitwy.