Godzina Łaski: 8 grudnia 2019 r., godz. 12:00 – 13:00

Godzina Łaski dla świata: 8 grudnia 2019 r., godz. 12:00 – 13:00

8 grudnia 2019 r., w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w godzinach od 12:00 do 13:00 przypada „Godzina łaski dla świata”. Łączy się ona z objawieniem Maryi w Montichiari we Włoszech.

Objawiając się 8 grudnia 1947 roku we włoskim Montichiari, Maryja powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono „Godzinę łaski dla całego świata”. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

 

W naszym kościele Godzina Łaski będzie animowana przez młodzież. Zapraszamy do wspólnej modlitwy 8 grudnia 2019 r. (w niedzielę), bezpośrednio po zakończeniu sumy parafialnej.