Ogłoszenia duszpasterskie: 2.08.2020, Osiemnasta Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela przygotowuje nas do jubileuszu Parafii poprzez słowo i obecność ks. dra Józefa Partyki, byłego wikariusza.

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji;
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem;
  • we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya;
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego: I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; spowiedź od godz. 17:00;
  • w piątek I piątek miesiąca, modlimy się za misje i misjonarzy oraz modlitwa wynagradzająca na Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00; spowiadamy od godz. 17:00; Przez okres wakacje kapłani nie odwiedzają chorych z racji I piątku. Gdyby była taka potrzeba to prosimy o zgłoszenie;
  • w sobotę – wspomnienie św. Dominika;
  • w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. W lipcu ofiary do kopert złożyło 145 rodzin na kwotę 8.100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Zastawia za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy dalsze domy Zastawia.

4. Są jeszcze wolne miejsca na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zgłoszenia w zakrystii.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.