Ogłoszenia parafialne: 19.07.2020, Szesnasta Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji;
  • w środę – święto św. Marii Magdaleny; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w czwartek – święto św. Brygidy patronki Europy;
  • w piątek – wspomnienie św. Kingi, patronki Diecezji, Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30;
  • w sobotę – święto św. Jakuba;
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy modlić się do św. Krzysztofa, patrona kierowców o opiekę i Boże błogosławieństwo podczas naszych podróży oraz bezpieczne korzystanie z pojazdów mechanicznych poprzez ich poświęcenie. Ofiary z poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom przy zakupie środków transportu „MIVA Polska”.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 25 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców Willi, lewa strona.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Zofię Szewc i śp. Stanisława Boroń. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…