Ogłoszenia parafialne: 5.07.2020, Czternasta Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela  przygotowuje nas do jubileuszu parafii poprzez słowo i obecność ks. Łukasza Szczepanika, byłego wikariusza.

2. W tym tygodniu:

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji;
  • w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • w środę – św. Jana z Dukli; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w piątek –  spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań. Przypominamy o składaniu próśb i podziękowań;
  • w sobotę – święto św. Benedykta;
  • w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W czerwcu ofiary do kopert złożyło 145 rodzin na kwotę 9.200 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 28 i 29 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 27.

4. Zapisu na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Grupy 13 można dokonać w zakrystii. Limit wynosi 150 osób, decyduje kolejność zgłoszeń oraz staż pielgrzymkowy w Grupie 13. Przy zgłoszeniu prosimy podać, który raz idzie się na pielgrzymkę oraz wypełnić załączniki, szczególnie ankietę o zdrowiu. Pielgrzymowanie będzie miało charakter „sztafetowy”. Szczegóły tutaj.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Sanepid przypomina, że osoby uczestniczące w nabożeństwach mają obowiązek zakrywania ust i nosa.