Ogłoszenia parafialne: 21.06.2020, XII Niedziela Zwykła

1. Dziś szczególnie modlimy się za Dzieci I- Komunijne i ich Rodziców, by Chrystus umacniał ich swoim Ciałem w codzienności życia.

2. W tym tygodniu:

• codziennie na Mszę św. wieczorną i  Nabożeństwo czerwcowe zapraszamy dzieci I- komunijne z rodzicami – Biały Tydzień;
  • w środę – uroczystość  narodzenia świętego Jana Chrzciciela; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30;
  • w czwartek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. Będziemy dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym i katechetycznym i prosić o opiekę Bożej opatrzności  na czas wakacji;
  • zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszy św. o godz. 9:00.

3. Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci kl. III za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby kościoła – 1 tyś zł. Bóg zapłać. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 35.

4. Planujemy Pielgrzymkę do Gietrzwałdu i sanktuariów Warmii w dniach od 03. do 06. sierpnia. Zgłoszenia w zakrystii.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.