Konkurs Biblijny 2020 – ogłoszenie wyników!

Komisja w składzie: ks. proboszcz Roman Woźny, ks. Andrzej Jasnos (Przewodniczący Komisji), ks. Damian Warzecha, pani Agnieszka Kania przekazuje wyniki Konkursu Biblijnego w Pustkowie Osiedlu, edycja 2020!

W kategorii „prace plastyczne” nagrody Komisji zdobywają:
  • Zuzanna Mączka, praca nr. 27. (przedstawienie wielu scen jednej przypowieści);
  • Oliwia Kozłowska, nr. 7. (wybitna forma przekazu);
  • Aleksandra Czerwiec, nr. 4. (ubogacenie szkiców cytatami z Pisma Świętego).
Nagrody publiczności zdobywają:
  • Paweł Wolak, nr. 21;
  • Bartłomiej Lesiak, nr. 11;
  • Monika Hajduk, nr. 1.
W kategorii „utwory poetyckie” nagrody Komisji zdobywają:
  • p. Wioletta Kłusek, wiersz nr. 3 (myśl z przypowieści Chrystusa ujęta precyzyjnie, a jednocześnie w bardzo wyszukany sposób);
  • Łukasz Ryznar, nr. 1 (synteza mowy w przypowieściach);
  • Patryk Kędzior, nr. 5 (szczegółowe ujęcie mowy eschatologicznej).
Nagrodę publiczności zdobywają:
  • p. Agnieszka Malkiewicz, nr. 4;
  • Aleksandra Świder, nr. 6;
  • Monika Kucharska, nr. 7.
W kategorii „wypracowania” nagrody Komisji zdobywają:
  • Seweryn Kluk za wypracowania nr. 4 i 5 (przejrzysta forma pięciu akapitów z wątkami, trafny cytat);
  • Jan Wolski, nr. 2 (szczegółowy opis i aktualizacja treści);
  • Alicja Dzięgielowska, nr. 3 (motyw wskazówki, połączenie wypracowania z rysunkiem).
Nagrodę publiczności zdobywają:
  • Karol Cukla, nr. 1;
  • Krzysztof Kucharski, nr. 6.

Nagrodami Komisji są nowe egzemplarze „Biblii z papugą”, nagrody publiczności to nowe egzemplarze książeczki do modlitwy „Youcat”. Wszystkie nagrody zostały wręczone podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (31 maja 2020 r.).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego Konkursu. Pamiętajcie, że największym Waszym sukcesem jest spotkanie ze Słowem Bożym!

Wszystkie prace można zobaczyć pod linkami: