Ogłoszenia parafialne: Niedziela, 25.11.2018

1. O 16:30 Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami
  2. Dzisiejsza Niedziela jest Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.00 wobec Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi – Królowi.
  3. Różaniec za zmarłych z wypominkami do piątku o godz. 16:30. Wypominki roczne są wywieszone w gablocie ogłoszeń i prosimy o sprawdzenie.
  4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 43 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy bl. 42.
  5. W tym tygodniu przypada: I sobota – Wieczorem Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 16.30 Nowenna, o godz. 17.00 Uroczysta Msza św. i Różaniec Fatimski w intencji naszych rekolekcji adwentowych.
  6. W środę przypada 9 rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy, aby w ten dzień otoczyć bpa Andrzeja naszą modlitwą.
  7. W piątek tj. 30 listopada spotkanie kolędników misyjnych o godz. 16.00 w szkole.
  8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w piątek – święto św. Andrzeja Apostoła. Wszystkim solenizantom życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. Przyszła Niedziela to I Niedziela Adwentu – będzie poświęcenie opłatków wigilijnych i świec.
  10. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: † Stanisław Niedbalec.
  12. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.00.