Ogłoszenia parafialne: 10.11.2019, XXXII Niedziela Zwykła

1.  Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem są zbierany ofiary do puszek jako pomocy kościołowi prześladowanemu w Sudanie Południowym.
  2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.
  3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl.58 kl. 1 i 2 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 58 kl. 3 i 4.
  4. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 16:30. Wypominki listopadowe są wywieszone w gablocie ogłoszeń i prosimy o sprawdzenie.
  5. W środę na Różaniec i Mszę św. wieczorną zapraszamy kl. III wraz z rodzicami.
  6. W czwartek o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Papieża Jana Pawła II. Przypominamy o składanie próśb i podziękowań do skrzynki.
  7. W piątek na godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.
  8. W piątek godz. 16:00 w budynku szkoły spotkanie „Kolędników misyjnych”.
  9. W sobotę – /16 dzień miesiąca/ Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami dzisiejszych czasów. Zapraszamy i zachęcamy do modlitwy przed Jezusem w świątyni.
  10. W następną niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich.
  11. Również w następną niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. o godz. 11:00.
  12. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Marcina, we wtorek – św. Jozafata, w środę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  13. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.