Ogłoszenia parafialne: 22.12.2019, IV Niedziela Adwentu

1. Dziś kolejny dzień Rekolekcji Adwentowych. Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00, a o godz. 17:45 nauka stanowa dla kobiet i mężczyzn. Zapraszamy.
  2. W poniedziałek zakończenie rekolekcji, Msze św. z nauką rekolekcyjną i błogosławieństwem o godz. 8:00 i 18:00. W poniedziałek, tradycyjnie na zakończenie rekolekcji będzie zbierana składka.
  3. We wtorek – Wigilia. Msza św. tylko rano, o godz. 7:00, Pasterka o godz. 24:00. Składka przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech towarzyszy nam wspólna modlitwa, czytanie fragmentu Pisma Św., łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. To także niezwykła okazja do pojednania w naszych rodzinach, domach, sąsiedztwie. Tradycyjnie zachowajmy też wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  4. W środę – Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. Zapraszamy.
  5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 50 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 49.
  6. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki wigilijne, a Caritas przy wyjściu z kościoła rozprowadza świece wigilijne.
  7. W wigilię będzie światełko betlejemskie w naszym kościele, które można zabrać na stół wigilijny.
  8. Polecamy czasopisma religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
  9. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9:00.