Ogłoszenia duszpasterskie: 20.10.2024, 29 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. W tym czasie będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy, a ofiary składane dzisiaj  na tacę są przeznaczone na cele misyjne. Za ten dar Bóg zapłać.

• codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej; wspomnienie św. Jana Pawła II.
  • w przyszłą niedzielę jak co miesiąc będziemy odmawiać modlitwę różańcową od godz. 12:00 do 17:30 w intencji naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci i młodzieży, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o pokój na całym świecie. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

3. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji wyrażamy Bóg zapłać!

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 55 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (680 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 55 kl. 3 i 4.

5. Z okazji tygodnia misyjnego organizowana jest akcja „Dobre monety”, celem której jest zebranie funduszy na budowę studni w Czadzie. Od niedzieli 20 października od niedzieli 27 października można wrzucać do specjalnie przygotowanego pudełka stare polskie monety i banknoty z czasów PRL-u i starsze, pieniądze wycofane z obiegu z wszystkich krajów i monety kolekcjonerskie.

6. 31 października odbędzie się Bal Wszystkich świętych. Program: 16:30 w kościele Różaniec, 17:00 Msza święta i uroczyste przejście do hali gimnastycznej przy szkole podstawowej z relikwiami świętych i błogosławionych, zabawy integracyjne, konkurs na najpiękniejszy stój świętego, loteria fantowa i zakończenie błogosławieństwem relikwiami.

7. „Noc Modlitwy o Błogosławieństwo dla Polski” odbędzie się 25 października (piątek) w Kościele Matki Bożej Anielskiej /kościół klasztorny/ w Dębicy. Rozpocznie się o godz. 19:30, o godz. 24:00 Msza św.

8. Duszpasterstwo Młodzieży Okręgu Dębickiego zaprasza na Mszę Świętą Młodych z cyklu Światłość w Ciemności w niedzielę 27.10.2024 r. w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Żyrakowie o godz. 20:00.

9. Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Żywego Różańca będzie w Pasierbcu, w dniu 26 października, w sobotę o godz. 10:00.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.