Ogłoszenia parafialne: 29.12.2019, Niedziela, Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiejsza Niedziela to Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się za nasze rodziny, by był w nich duch Nazaretu.
  2. We wtorek zakończenie Starego Roku. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 17:00. Zapraszamy na Mszę św., aby podziękować Bogu za łaski otrzymane w minionym roku i przeprosić za nasze niedociągnięcia i słabości.
  3. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok 2020. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
    • W Pierwszy Czwartek zapraszamy na Mszę św. wieczorną młodzież kl. VIII wraz z Rodzicami, na specjalne nabożeństwo przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania;
    • W Pierwszy Piątek na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci i młodzież kl. VII;
    • W Pierwszą Sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie: o godz. 16:30 Nowenna, a o godz. 17:00 Msza św. i Różaniec Fatimski.

1. Spowiadamy codziennie przed Mszą św. rano, a w czwartek i piątek od godz. 16:00.
  2. W piątek – 3 stycznia o godz.16:00 – ostatnie spotkanie kolędników misyjnych i opiekunów grup w kawiarence na plebanii.
  3. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 będzie rozesłanie kolędników misyjnych, którzy odwiedzą nasze mieszkania i będą zbierać ofiary na pomoc dzieciom w krajach misyjnych. 5 stycznia Kolędnicy odwiedzą bloki, ul. Osiedlową i ulice przyległe do sklepu Lewiatan na ul. Słonecznej. 6 stycznia (w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli) kolędnicy odwiedzą bloki: 25, 27, 28 i 29 oraz domy jednorodzinne, a w sobotę 11 stycznia kolęda misyjna od godz. 13:00 odwiedzi DPS na Budach, Zastawie i Rudki.
  4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 49 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloku 45 kl. 1 i 2.
  5. Terminarz wizyty duszpasterskiej jest umieszczony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Zofia Kozioł. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13:00. Dobry Jezu…