Ogłoszenia parafialne: 12.01.2020, Niedziela, Święto Chrztu Pańskiego

1. Wspominając dzisiaj chrzest Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, w którym otrzymaliśmy godność dziecka Bożego i dar Bożej miłości. Dziękujmy Bogu za łaskę chrztu i módlmy się za naszych rodziców i chrzestnych.
  2. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii wyrażamy z serca Bóg zapłać.
  3. W czwartek (16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami dzisiejszych czasów.
  4. W czwartek o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Papieża Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy. Prosimy o składanie próśb i podziękowań do skrzynki.
  5. W tym tygodniu wspominamy w piątek – św. Antoniego. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 kl. 3 i 4 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 45 kl. 5 i 6.
  7. Kleryk Konrad zakończył praktykę w naszej Parafii. Dziękujemy Mu za posługę i pomoc. Życzymy Mu Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
  8. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie Kolędników Misyjnych i ofiary złożone na potrzeby misji – 9 tyś zł. Dziękujemy dzieciom, które były kolędnikami misyjnymi, ich rodzicom, opiekunom grup i tym, którzy zapewnili transport. Bóg zapłać. Dzisiaj kolęda misyjna odbędzie się na Budach.
  9. W najbliższą niedzielę kazania będzie głosił Robert Pyłypczuk z Żytomierza z Ukrainy -franciszkanin-bernardyn i będzie zbierał do puszek przed kościołem ofiary na kształcenie braci kleryków.
  10. Plan Kolędy na najbliższe dni.
  11. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na spotkania przy ciastku, kawie czy herbacie po Mszy św. o godz. 9:00