Ogłoszenia parafialne: 19.01.2020, Druga Niedziela zwykła

1. Dzisiaj gościmy Roberta Pyłypczuka z Żytomierza z Ukrainy – franciszkanina, który głosi kazania i zbiera ofiary do puszek przed kościołem na kształcenie braci kleryków.
  2. We wtorek przypada Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Okażmy im wdzięczność i pamięć w naszych modlitwach, tym żyjącym i tym, którzy już odeszli do wieczności.
  3. W najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Polecamy ten cel Waszej ofiarności.
  4. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – świętą Agnieszkę, w piątek – św. Franciszka Salezego, w sobotę – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Wszystkim solenizantom życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom 45 kl. 5 i 6 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców z bl. 44 kl.1.
  6. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
  7. Plan Kolędy na najbliższe dni.
  8. Intencje mszalne na nadchodzący tydzień.
  9. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na spotkania przy ciastku i kawie po Mszy św. o godz. 9:00.