Ogłoszenia parafialne: 16.02.2020, VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj /16 dzień miesiąca/ po Mszy św. o godz.11:00 do Mszy św. wieczornej będzie AdoracjaNajświętszego. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami dzisiejszych czasów.
  2. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie wyrażamy Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 42 za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bl. 41.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30. Zapraszamy.
  5. W najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. W styczniu zebrano na ogrzewanie 5200 zł. Polecamy ten cel waszej ofiarności.
  6. W tym tygodniu wspominamy: w sobotę Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. W sobotę 29 lutego w Sanktuarium św. Jakuba w Brzesku odbędzie się diecezjalne spotkanie Grup Modlitewnych Ojca Pio. Zgłoszenia chętnych do udziału w tym spotkaniu w zakrystii do 24 lutego. Zapraszamy.
  8. Zapraszamy do lektury czasopism religijnych, które można zakupić przy wyjściu z kościoła.
  9. Dyrekcja Zespołu Szkół z Oddziałami integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu informuje, że w dniach od 17 do 24 lutego 2020 r. odbędą się zapisy dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021.
  10. W sobotę 22 lutego o godz. 17:30 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się Koncert Karnawałowy. Organizatorzy zapraszają.
  11. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na spotkania przy ciastku, kawie czy herbacie po Mszy św. o godz. 9:00.