Ogłoszenia duszpasterskie: 21.05.2023, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś szczególnie modlimy się za Dzieci I- Komunijne i ich Rodziców, by Chrystus umacniał ich swoim Ciałem w codzienności życia. Pierwsza Komunia św. dzieci kl. III na Mszy św. o godz. 12:30.

• codziennie – nabożeństwo majowe o godz. 17:30, na które szczególnie zapraszamy dzieci I- komunijne z rodzicami – Biały Tydzień.
  • w środę – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych; Dzień modlitw za Kościół w Chinach.
  • w czwartek – o godz. 15:00 egzamin kl. VII przed Sakramentem Bierzmowania. Młodzież na egzamin przychodzi z Rodzicami.
  • w piątek – Dzień Matki; Zapraszamy na Mszę św. oraz Koncert Maryjny pt. “Dziękuję Mamo” w wykonaniu zespołu OdNowa oraz młodzieży szkolnej; wspomnienie św. Filipa Neri.
  • w sobotę – o godz. 17:00 Majówka dla młodzieży w Korzeniowie. Zapraszamy.
  • w sobotę w Sanktuarium MB w Zawadzie o godz. 10:00 spotkanie dzieci po I Komunii św. i rocznicy. Zapraszamy własnym transportem.
  • w przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • również w najbliższą niedzielę od godz. 12:00 do 17:30 w naszej świątyni będzie prowadzony Łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji zakończenia wojny na Ukrainie, o przemianę serc dla agresorów wojny i o pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg. harmonogramu, który będzie wywieszony w gablocie, będą nieprzerwanie odmawiać jedną część Różańca. Zachęcamy do włączenie się w tą modlitwę.

3. W tym tygodniu prosimy o złożenie ofiary na sprzątanie i kwiaty mieszkańców ul. Wesołej i Cichej. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za ofiarę 1 tyś. zł na cele parafialne.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła  do wieczności śp. Maria Gancarz. Dobry Jezu…