Ogłoszenia duszpasterskie: 14.05.2023, 6 Niedziela Wielkanocna

• codziennie – nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Zofii.
  • we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli; dzień imienin Bpa Andrzeja Jeża; Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach; 16 dzień miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • również we wtorek – po Mszy św. wieczornej spotkanie Pielgrzymów do Pragi.
  • w czwartek o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką; wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.
  • w piątek – od godz. 16:00 spowiedź dzieci – I komunijnych, rodziców, rodzeństwa i chrzestnych. Również w piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • w przyszłą niedzielę Pierwsza Komunia św. dzieci kl. III na Mszy św. o godz. 12:30.

2. Od poniedziałku do środy będziemy obchodzić Dni Krzyżowe – dni modlitw o urodzaje.

3. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii wyrażamy z serca Bóg zapłać.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Leon Boro. Dobry Jezu…