Ogłoszenia duszpasterskie: 26.03.2023, V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj od godz. 12:00 do 17:00 w naszym kościele odbędzie się Łańcuch modlitw Róż Różańcowych w intencji pokoju na świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych będą nieprzerwanie odmawiać jedną część Różańca. Zachęcamy do włączenie się w tą modlitwę.

2. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie wyrażamy z serca Bóg zapłać.

3. Gorzkie Żale o godz. 17:00 z kazaniem pasyjnym, a po nich przed godz. 18:00 Msza św.

• od poniedziałku Msze św. wieczorne w dzień powszedni o godz. 18:00.
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w piątek – Droga Krzyżowa dla Dzieci o godz. 16:00, a o godz. 18:00 Msza św., po której rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami naszego Osiedla . Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 19:00.
  • I sobota miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o god 17:30 Nowenna do Matki Bożej, a o godz. 18:00 Msza św. i Różaniec Fatimski.
  • w najbliższą Niedzielę (Palmową) – rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi o. Mateusz Przytulski, dominikanin z Warszawy. Msze Święte o godz. 7:00, 9:00, 11:00 z nauką dla wszystkich. Przed Sumą poświęcenie palm i procesja, a po Mszy św. konkurs palm.

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Słonecznej (od p. Kucharskich do p. Paśko) za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (470 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary dalsze domy ul. Słonecznej (od p. Świątek).

6. Caritas rozprowadza świece wielkanocne paschaliki i baranki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele charytatywne.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Leszek Różański. Dobry Jezu…