Ogłoszenia duszpasterskie: 5.03.2023, II Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Za dzisiejsze ofiary składane do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes wyrażamy z serca – Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00, a po nich Msza św. wieczorna.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • we wtorek – na Mszę św. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I- komunii i spowiedzi św. wraz z rodzicami.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w piątek – Droga Krzyżowa: dla dzieci godz. 16:00, dla dorosłych o godz. 17:00 i Msza św. z nabożeństwem do św. Ojca Pio, dla młodzieży o godz. 19:00.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lutym ofiary do kopert złożono na kwotę 7100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Zielonej od p. Barnaś za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (650 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców dalszych domów ul. Słonecznej.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Lucyna Cyzio i śp. Edward Bachan. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14:00. Dobry Jezu…