Ogłoszenia duszpasterskie: 26.02.2023, Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00 z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił ks. Szczepan Czyżycki wikariusz z Brzeźnicy. Po nich, przed godz. 18:00 Msza św.

2. Dzisiaj od godz. 12:00 do godz. 17:00 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych.

3. Wyrażamy Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na pomoc Ukrainie.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w I czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z rodzicami; spowiadamy od godz. 16:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00 w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i wynagradzamy NSPJ; Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:00dla  dorosłych o godz. 17:00 i Msza św., dla  Młodzieży o godz. 19:00.
  • w piątek spowiadamy od godz. 15:30. (Ks. Proboszcz nie będzie odwiedzał chorych).
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o god 16:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 17:00 Msza św. i Różaniec Fatimski; święto św. Kazimierza.
  • w najbliższą niedzielę – Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom od p. Wróbel za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (700 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Zielonej, od p. Barnaś.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.