Ogłoszenia duszpasterskie: 5.02.2023, V Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  • we wtorek – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców kl. IV.
  • w środę po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami ministrantów, DSM, Lektorów i KSM; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie św. Scholastyki.
  • w sobotę 11 lutego odbędzie się w naszej parafii tradycyjna „Walentynka dla Jezusa” pod hasłem „Ożyw swoje oblicze”. Rozpocznie się Pantomimą o godz. 16:30, potem Msza św. o godz. 17:00 celebrowana przez ks. Łukasza Platę (Ewangelibus). Następnie przejście na halę sportową, gdzie odbędzie się koncert zespołu Sezon na czereśnie i uwielbienie. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież klas 8.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W styczniu ofiary złożono na kwotę 7.800 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Kochanówka – Dąbrówki za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (670 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców Wielączy.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.