Ogłoszenia duszpasterskie: 15.01.2023, Druga Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – /16 dzień miesiąca/ Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • we wtorek – wspomnienie św. Antoniego.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej, o godz. 16:30; rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • czwartek o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką; wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30.
  • w sobotę – Dzień Babci; wspomnienie św. Agnieszki.
  • w najbliższą niedzielę – Niedziela Słowa Bożego.

2. Plan kolędy:

• poniedziałek, od godz. 16:00 (prosimy o przyjazd po księdza)
    • Od p. Świstak Bronisław do p. Kosiek Mariusz, ul. Szeroka, ul. Wspólna
    • Od p. Pełczyński Stanisław do p. Uzar Maria, ul. Szeroka nr. 7, 26, 28, 30, 29, 27, 9, 25, 23, 13, 11.
  • wtorek, od godz. 16:00
    • Wieloncza od p. Liszcz
    • blok 27.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Rudek i Bud za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (500 zł i 650 zł). Bóg zapłać.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisława Jezuit i śp. Zdzisław Pałka – pogrzeb w poniedziałek o godz. 13:00. Dobry Jezu…