Ogłoszenia duszpasterskie: 8.01.2023, Święto Chrztu Pańskiego

1. Wspominając dzisiaj chrzest Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, w którym otrzymaliśmy godność dziecka Bożego i dar Bożej miłości. Dziękujmy Bogu za łaskę chrztu i módlmy się za naszych rodziców i chrzestnych.

• w piątek – Msza św. z nabożeństwem do św. Ojca Pio.
  • w następną niedzielę  od godz. 12:00 do godz. 17:00 zapraszamy na modlitwę różańcową, w której będziemy dziękować za otrzymane łaski oraz modlić się w intencji całego Kościoła, naszej Ojczyzny, parafii, rodzin, dzieci, młodzieży, chorych, o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty. Prosimy o włączenie się w tą modlitwę, którą poprowadzą Róże różańcowe wg. harmonogramu wywieszonego w gablocie.

3. Plan kolędy:

• poniedziałek: od godz. 16:00 blok 45
  • wtorek: od godz. 16:00 blok 37
  • środa: od godz. 16:00 bloki 39 i 40
  • czwartek: od godz. 16:00 bloki 38, 35, 36, a od godz. 18:00 bloki 46 i 47
  • piątek: od godz. 16:00 blok 44, Wille prawa i lewa strona
  • sobota: od godz. 9:00 (prosimy o przyjazd po księdza)
    • od p. Starzak do p. Godków
    • od p. Wałęga do p. Parysów
    • od p. Bil do p. Banaś
  • niedziela: od godz. 13:00 (prosimy o przyjazd po księdza)
    • od p. Kucharski Ferdynand do p. Rokosz Stanisław
    • od p. Jamróz Bogdan do p. Posłuszny Jerzy
    • ul. Słoneczna od p. Łagowskich do p. Rudny

4. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii, wyrażamy z serca Bóg zapłać.

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Bud za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (580 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców Rudek.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Jan Czarnawski. Dobry Jezu…