Ogłoszenia duszpasterskie: 4.12.2022, Druga Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj od godz. 12:00do 17:00 w naszej świątyni będzie prowadzony łańcuch Modlitw Róż Różańcowych. Zapraszamy do włączenia się w tą modlitwę, jak i do Róż Różańcowych. Również  dziś modlitwą i ofiarami do puszek pomagamy Kościołowi na Wschodzie – Bóg zapłać.

• codziennie o godz. 17:00 Msza św. Roratnia i spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • we wtorek – wspomnienie św. Mikołaja; po Mszy św. wieczornej św. Mikołaj pragnie spotkać się z Liturgiczną Służbą Ołtarza i grupami apostolskimi.
  • w środę – wspomnienie św. Ambrożego.
  • w czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Msze św. godz. 7:00, 9:00 i 17:00; Godzina Łaski od 12:00 do 13:00; Na wieczornej Mszy św. uroczyste przyjęcie dziewczynek do Dziewczęcej Służby Maryjnej, kandydatów na ministrantów i wręczenie medalików dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i komunii św.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań; również w piątek spotkanie kolędników misyjnych o godz. 16:00 w kawiarence na plebani.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii, w listopadzie ofiary złożono na kwotę 8100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:00.

3. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne, a Caritas rozprowadza świece wigilijne przy wyjściu z kościoła (ofiara 9 zł).

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 25 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (370 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców Willi.

5. Jest organizowana z parafii Pielgrzymka do Ziemi Świętej  w dniach od 26.II. do 05.III.2023 r. Koszt 4000 zł + 250 dolarów. Informacje w gablocie ogłoszeń.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Urszula Fąfara i śp. Janina Korycka – pogrzeb we wtorek o godz. 13:00. Dobry Jezu…