Ogłoszenia duszpasterskie: 6.11.2022, 32 Niedziela Zwykła

• codziennie – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami.
  • we wtorek – na Różaniec i Mszę Świętą zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców; po Mszy św. wieczornej spotkanie  Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej.
  • w środę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego.
  • w piątek – Narodowe Święto Niepodległości – w tym dniu polecamy Bogu naszą Ojczyznę i wszystkie jej trudne sprawy; młodzież KSM zaprasza na godzinę 16:30 na wieczornicę patriotyczną; dyspensa od
    obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych; wspomnienie św. Marcina z Tours.
  • w sobotę – wspomnienie św. Jozafata.
  • w przyszłą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W październiku ofiary złożono na kwotę 7100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności. Jest to również  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Jest to też Światowy Dzień Ubogich.

2. W dniach 11-13 listopada, tj. piątek, sobota, niedziela w kościele w Pustkowie-Osiedlu o godz. 18:00 odbędzie się katechizacja przedmałżeńska dla par narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 37 kl. 5 i 6 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (850 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 36 i bl. 35.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Mikołajczak. Dobry Jezu…