Ogłoszenia duszpasterskie: 2.10.2022, 27 Niedziela Zwykła

• codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w poniedziałeko godz. 19:00 zbiórka Lektorów.
  • we wtorek – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Pielgrzymów z Medjugorie; wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
  • w środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie parafialny Caritas; wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  • I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; na Różaniec i Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców; spowiadamy od godz. 17:00; spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 16:00,a o godz. 17:00 ministrantów.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagradzamy NSPJ; spowiadamy od godz. 16:30; Kapłani odwiedzą chorych z racji I piątku; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  • w przyszłą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. We wrześniu ofiary złożono na kwotę 5300 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności.

2. Ponawiamy prośbę o zgłaszanie kandydatów na wybory do nowej Rady Parafialnej.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 39 kl. 3 i 4 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (650 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 38 kl. 1 i 2.

4. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Kazimierz Kapłański i śp. Leon Mądro – kierownik budowy naszego kościoła. Dobry Jezu…