Ogłoszenia duszpasterskie: 11.09.2022, 24 Niedziela Zwykła

• we wtorek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich Rodziców; wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
  • w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św.  Papieża Jana Pawła II.  Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  • w piątek – /16 dzień miesiąca/ Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00; wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana.
  • w piąteko godz. 19:00 spotkanie modlitewno- edukacyjne na Górze Śmierci, szczegóły na plakacie. Zapraszamy szczególnie młodzież bierzmowaną.
  • w przyszłą niedzielę – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu; Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  • 18 września w niedzielę o godz. 15:00 Msza Święta i spotkanie pielgrzymkowe Grupy 13 w Brzeźnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy 13!

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 41 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (480 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 40 kl. 1 i 2.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Danuta Godek. Dobry Jezu…