Ogłoszenia duszpasterskie: 4.09.2022, 23 Niedziela Zwykła

• w poniedziałek po Mszy św. wieczornej zbiórka Lektorów.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwartek – Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – głównej patronki diecezji; spotkanie ministrantów o godz. 16:00.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań.
  • w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W sierpniu ofiary złożono na kwotę 7 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Od dzisiejszej niedzieli przez cały tydzień trwa odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie. Szczegółowy program na stronie internetowej Sanktuarium.

• w piątek Msza św. i spotkanie młodzieży o godz. 18:00 w Zawadzie.
  • w sobotę o godz. 9:30 wyjazd rowerowy Liturgicznej Służby Ołtarza i DSM do Zawady.
  • w niedzielę piesza pielgrzymka do Zawady – wyjście o godz. 7:15. Powrót we własnym zakresie. Zapraszamy.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 42 kl.1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 41 kl. 1 i 2.

4. Zapraszamy na Kurs Alpha prowadzony przy parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy, który rozpocznie się w dniu 08 września 2022 r. Kurs Alpha jest dla każdego, kto szuka odpowiedzi na ważne pytania, ale też i dla tych, którzy poszukują przyjaźni, spotkań w grupie lub choćby chcą spędzić ciekawie czas. Szczegóły dotyczące kursu znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeń.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy dowspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Henryk Haag. Dobry Jezu…