Ogłoszenia duszpasterskie: 21.08.2022, 21 Niedziela Zwykła

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – zapraszamy na apel i informacje z trasy o godz. 21:00.
  • we wtorek – zapraszamy na apel i informacje z trasy o godz. 21:00.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; święto św. Bartłomieja; zapraszamy na apel i informacje z trasy o godz. 21:00.
  • w czwartek – wyjazd do Częstochowy na powitanie Pielgrzymów o godz. 6:00 z pod kościoła. Prosimy o potwierdzenie.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30; uroczystość Maryi Panny Częstochowskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  • w sobotę – wspomnienie św. Moniki.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 44 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (550 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 43 kl. 1 i 2.

3. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Anna Malkiewicz, śp. Zbigniew Obrocki, śp. Kazimierz Radwański, śp. Wanda Kądzielawa – pogrzeb dziś o godz. 13:30 i śp. Józef Skitał – pogrzeb we wtorek o godz. 14:00. Dobry Jezu…