Ogłoszenia duszpasterskie: 7.08.2022, 19 Niedziela Zwykła

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika.
  • we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30; święto św. Wawrzyńca.
  • w czwartek – wspomnienie św. Klary.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań.
  • w najbliższą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lipcu ofiary złożono na kwotę 7 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 45 kl. 3 i 4 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (820 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 45 kl. 5 i 6.

3. Zapraszamy na Pielgrzymkę lotniczą do Medjugorie od 9 do 12 września. Zgłoszenia do 10 sierpnia.

4. Zapisu na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską od 17 do 25 sierpnia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Aldona Stolarczyk, pogrzeb we wtorek o godz. 14:00. Dobry Jezu…