Ogłoszenia duszpasterskie: 10.07.2022, 15 Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – święto św. Benedykta opata.
  • we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
  • w środę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • w czwarteko godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek – wspomnienie św. Bonawentury.
  • w sobotę – /16 dzień miesiąca/ Adoracja Najśw. Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • w przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie; odpust w Zawadzie – informacje w gablocie ogłoszeń.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 51 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty /530 zł/. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 50.

4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie zainteresowanych pielgrzymką po Dolnym Śląsku.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Organizatorzy oraz Pielgrzymi Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej na Jasną Górę z grupy św. Alberta z Jarosławia dziękują za gościnne przyjęcie Pielgrzymów na nocleg oraz za przygotowanie poczęstunku przez Mieszkańców Kochanówki. Jednocześnie zapewniają o modlitwie w intencji wszystkich Dobroczyńców. Bóg zapłać.