Ogłoszenia duszpasterskie: 3.07.2022, 14 Niedziela Zwykła

• codziennie po Mszy św. wieczornej do godz. 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  • w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  • również w czwartek – godz. 19:30 będziemy gościć Pielgrzymów, ok. 100 osób – idących na Jasną Górę z Archidiecezji Przemyskie. Prosimy o gościnne i życzliwe przyjęcie ich na nocleg. Można zgłosić w zakrystii.
  • w piątek – spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 17:30 Różaniec, Msza św. z adoracją i odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie św. Jana z Dukli.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W czerwcu ofiary złożono na kwotę 8400 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 52 kl. 3 i 4 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (600 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 52 kl. 5 i 6.

3. Planowana jest Pielgrzymka do Wrocławia w dniach od 29 do 31 lipca. Zgłoszenia w zakrystii.

4. Można już dokonywać zapisu na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Grupy 13. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła  do wieczności śp. Franciszka Zając. Dobry Jezu…