Ogłoszenia duszpasterskie: 26.06.2022, 13 Niedziela Zwykła

• we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza.
  • w środę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00; Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • w czwartek – zakończenie nabożeństw czerwcowych. Spowiedź od godz. 17:30.
  • w I piątek miesiąca modlimy się za misje i misjonarzy oraz modlitwa wynagradzająca na Mszy św. wieczornej; spowiadamy od godz. 17:00; Przez okres wakacji kapłani nie odwiedzają chorych z racji I piątku. Gdyby była taka potrzeba to prosimy o zgłoszenie.
  • w I sobotę miesiąca Nabożeństwo fatimskie – o godz. 17:30 Nowenna do Matki Bożej, o godz. 18:00 Msza św., Różaniec Fatimski i procesja z Figurą MB w stronę Starego Osiedla; święto najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 52 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (670 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 52 kl. 3 i 4.

3. Planowana jest Pielgrzymka do Wrocławia w dniach od 29 do 31 lipca. Zgłoszenia w zakrystii.

4. Dzisiaj po Mszach świętych młodzież KSM rozprowadza upieczone przez siebie ciastka. Dochód przeznaczony będzie na organizację wyjazdu wakacyjnego. Zachęcamy do wsparcia.

5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.