Ogłoszenia duszpasterskie: 22.05.2022, VI Niedziela Wielkanocna

1. Na Mszy św. o godz. 11:00 Rocznica I Komunii św. dzieci kl. IV.

• codziennie – nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  • od niedzieli do środy – kwartalne dni modlitw o urodzaje.
  • we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych; Dzień modlitw za Kościół w Chinach.
  • w czwartek – Dzień Matki; Zapraszamy na Mszę św. oraz Koncert Maryjny pt. ,,Dziękuję Mamo” w wykonaniu zespołu ,, OdNowa” i Scholi dziecięcej.
  • w piątek, sobotę i niedzielę o godz. 19:00 w naszym kościele będzie prowadzona katechizacja przedmałżeńska.
  • w piątek – rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego.
  • w sobotę o godz. 17:00 Majówka dla młodzieży w Korzeniowie. Zapraszamy.
  • w sobotę – w Sanktuarium MB w Zawadzie o godz. 10:00 spotkanie dzieci po I Komunii św. i rocznicy. Zapraszamy własnym transportem.
  • w przyszłą Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • również w najbliższą niedzielę od godz. 12:00 do 17:30 w naszej świątyni będzie prowadzony Łańcuch Modlitw Róż Różańcowych w intencji zakończenia wojny na Ukrainie, o przemianę serc dla agresorów wojny i o pokój na całym świecie. Członkowie poszczególnych Róż Różańcowych wg. harmonogramu, który będzie wywieszony w gablocie będą nieprzerwanie odmawiać jedną część Różańca. Zachęcamy o włączenie się w tą modlitwę.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 57 kl. 1 i 2 za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (830 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców bl. 57 kl. 3 i 4.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Władysław Paśko. Dobry Jezu…