Ogłoszenia duszpasterskie: 18.04.2022, Poniedziałek Wielkanocny

1. Msze św. o godz. 7:00­, 9:00, 11:00 i 18:00. Za ofiary składane dzisiaj na KUL i UPJPII składamy Bóg zapłać.

• codziennie – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.
  • od poniedziałku do soboty – nowenna przed Świętem Miłosierdzia o godz. 15:00.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17:30.
  • czwartek jest dniem całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii.
  • w piątek – nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych z racji oktawy Wielkanocnej.
  • w najbliższą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego; patronalne święto Caritas; zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej; rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. Diakon Patryk Biernat dzisiaj kończy praktykę duszpasterską w naszej parafii. Wyrażamy Mu wdzięczność za jego pracę, świadectwo wiary i modlitwy. Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu prosimy o złożenie ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła mieszkańców bloku 55 kl. 1 i 2.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W sobotę 23 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00, w kościele klasztornym Sióstr Służebniczek, przy ul. Krakowskiej 15 w Dębicy, będzie odprawiona Msza św. w języku ukraińskim. Od godz. 17:00 będzie możliwość spowiedzi.