Ogłoszenia duszpasterskie: 27.03.2022, IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00, a po nich Msza św. wieczorna.

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.
  • Od poniedziałku Msze św. wieczorne w dzień powszedni o godz. 18:00.
  • w poniedziałek, wtorek i w środę – Rekolekcje szkolne dla Dzieci i Młodzieży. Prosimy rodziców o  dopilnowanie, aby młodzież i dzieci brała udział w  rekolekcjach.
    • poniedziałek:
      • godz. 8:30 – Dom Kultury w Pustków-Osiedle – kl. IV – VIII
      • 9:00 – kościół – przedszkolaki i  kl. 0 – 3
      • 10:00 – kościół – kl. IV – VIII i Szkoła Ponadpodstawowa
      • 10:00 – Dom Kultury Pustków–Osiedle – przedszkolaki i kl. 0 – 3
    • wtorek:
      • godz. 9:00 – szkoła – kl. IV – VIII
      • 9:00 – kościół – przedszkolaki i  kl. 0 – 3
      • 10:00 – kościół –  kl. IV – VIII i Szkoła Ponadpodstawowa
      • 10:00 – szkoła – przedszkolaki i  kl. 0 – 3
    • środa:
      • 8:30 – kościół – Spowiedź św.
      • 9:00 kościół – Msza św. dla Dzieci i Młodzieży

• w I piątek miesiąca – Droga krzyżowa o 16:00 dla dzieci, o 17:00 dla dorosłych i Msza św., a o 19:00 dla młodzieży; Przypominamy o spowiedzi i komunii I piątkowej; spowiadamy w czwartek od 17:30 i w piątek od 15:30.
  • w piątek o godz. 19:30 Msza św. na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej: Po dekanacie Pustków-Osiedle – pętla i do Przeczycy. Prosimy o zapisanie się na oficjalnej stronie internetowej EDK. Tam też znajdują się wszystkie informacje.
  • w I sobotę miesiąca – nabożeństwo fatimskie, o god 17:30 Nowenna do Matki  Bożej, o godz. 18:00 Msza św. i Różaniec Fatimski.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Szerokiej i Wspólnej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (870 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Słonecznej (od państwa Łagowskich).

4. Caritas rozprowadza świece wielkanocne, tzw. paschaliki i baranki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele charytatywne.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.