Ogłoszenia duszpasterskie: 13.03.2022, II Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Za dzisiejsze ofiary składane na cele inwestycyjne w parafii oraz do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes wyrażamy z serca – Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz.17:00, a po nich Msza św. wieczorna.

3. W tym tygodniu:

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.
  • w środę /16 dzień miesiąca/ – Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, w czasie której będziemy modlić się za uzależnionych nałogami; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w czwartek – o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek – Droga Krzyżowa: dla Dzieci o godz. 16:00dla  Dorosłych o godz. 17:00 i Msza św., dla  Młodzieży o godz. 19:00.
  • w sobotę – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
  • w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 11:00.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Spokojnej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty /550 zł/. W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Pogodna i ul. Wąska.

5. Caritas od najbliższej niedzieli będzie rozprowadzał świece wielkanocne, tzw. paschaliki i baranki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele charytatywne.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Nasza Parafia włącza się w charytatywną akcję „Paczka dla Ukrainy”. Zainteresowane osoby zapraszamy dzisiaj do kawiarenki o godz. 10:00.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedłdo wieczności śp. Artur Siwula. Dobry Jezu…

10. Ekstremalna Droga Krzyżowa (EDK) po dekanacie Pustków-Osiedle wyruszy z naszego kościoła  01 kwietnia br. Drogę rozpocznie Msza Święta o godz. 19:30. Zapisy trwają do 25 marca br. na oficjalnej stronie internetowej EDK. Tam też znajdują się wszystkie informacje. Jest nowa trasa: Pustków-Osiedle-Przeczyca.