Ogłoszenia duszpasterskie: 6.03.2022, Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17:00 z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił Ks. Rafał Żelazny, wikariusz z Pustkowa, a po nich przed godz. 18:00 Msza św.

2. Witamy w naszej parafii diakona Patryka Biernat z  parafii Kanina, który będzie odbywał praktykę duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy mu wiele łask Bożych i życzliwości parafian.

3. W tym tygodniu:

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.
  • we wtorek – Na Mszę św. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I- komunii i spowiedzi św. wraz z rodzicami.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w piątek – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:00, dla  dorosłych o godz. 17:00 i Msza św. z nabożeństwem do św. Ojca Pio, dla młodzieży o godz. 19:00.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W lutym ofiary do kopert złożono na kwotę 7 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności. Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Jasnej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (550 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Spokojnej.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Maria Jaworska i śp. Stanisław Borowiec. Dobry Jezu…