Ogłoszenia duszpasterskie: 20.02.2022, VII Niedziela Zwykła

1. Za ofiary składane dzisiaj na Seminarium Duchowne w Tarnowie wyrażamy Bóg zapłać.

• codziennie – po Mszy św. wieczornej do godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • we wtorek – święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30; wspomnienie św. Polikarpa.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Wesołej i ul. Cichej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (500 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Jasna (do Państwa Starzak).

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Reguła. Dobry Jezu…

7. Wojownicy Maryi z Dębicy wraz z Męskim Rożańcem zapraszają na Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski. Spotkanie pod patronatem Ks. Biskupa Andrzeja Jeża będzie trwać całą noc z 26.02-27.02 w Kościele Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.