Ogłoszenia duszpasterskie: 13.02.2022, VI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

• codziennie – po Mszy św. wieczornej do godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • w poniedziałek – święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  • w środę – (16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00; nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w czwarteko godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30.
  • w najbliższą niedzielę – składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Polnej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (500zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Wesołej i ul. Cichej.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Eugeniusz Jezuit, śp. Anna Armatys (pogrzeb we wtorek, godz. 14:00), śp. Tadeusz Banach (pogrzeb w piątek, godz. 13:00). Dobry Jezu…