Ogłoszenia duszpasterskie: 6.02.2022, Piąta Niedziela Zwykła

• codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • codziennie – po Mszy św. wieczornej do godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji.
  • we wtorek – Na Mszę św. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I- komunii i spowiedzi św. wraz z rodzicami.
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16:30.
  • w czwartek – wspomnienie św. Scholastyki.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań; wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorych, który przypomina nam o wrażliwości i aktywności wobec cierpiących, chorych i osamotnionych.
  • w sobotę12 lutego odbędzie się w naszej parafii tradycyjna „Walentynka dla Jezusa”. pod hasłem „Weź Ducha”. Rozpocznie się Pantomimą o godz. 16:30, potem Msza św. o godz. 17:00 celebrowaną przez ks. Kamila Bombrowicza. Modlitwę Uwielbienia poprowadzi ks. Michał Dziewit z zespołem Odnowa i scholą z Zawady. Całość będzie transmitowana przez telewizję internetową Synaj TV na YouTube oraz Facebooku. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież kl. 8.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. W styczniu ofiary złożono na kwotę 8.800 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Daliowej, Azaliowej i Bławatowej za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (620 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców ul. Polnej.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.