Ogłoszenia duszpasterskie: 5.12.2021, Druga Niedziela Adwentu

1. Dziś modlitwą i ofiarami do puszek pomagamy Kościołowi na Wschodzie – Bóg zapłać.

2. W tym Tygodniu:

• codziennie o godz. 17:00 Msza św. Roratnia i spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Mikołaja; po Mszy św. wieczornej św. Mikołaj pragnie spotkać się z Liturgiczną Służbą Ołtarza i grupami apostolskimi.
  • we wtorek – wspomnienie św. Ambrożego.
  • w środę – Uroczystość Niepokalanego Poczęcie Najśw. Maryi Panny, Msze św. 7:00, 9:00 i 17:00; Godzina Łaski od 12:00 do 13:00; Na wieczornej Mszy św. uroczyste przyjęcie dziewczynek do Służby Maryjnej, kandydatów na ministrantów i wręczenie medalików dzieciom komunijnym.
  • w czwartek – na Mszę św. Roratnią zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
  • w piątek – nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. O godz. 16:30 Różaniec, Msza św. i adoracja z odczytaniem próśb i podziękowań; również w piątek spotkanie kolędników misyjnych o godz. 16:00 w kawiarence na plebanii.
  • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii, w listopadzie ofiary złożono na kwotę 7100 zł . Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się Waszej ofiarności. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:00.

3. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne, a Caritas rozprowadza świece wigilijneprzy wyjściu z kościoła.

4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Kochanówka Dąbrówki za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (530 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców Wielonczy.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej