Ogłoszenia duszpasterskie: 14.11.2021, 33 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w parafii i do puszek na „Kościół w potrzebie”.

3. W tym tygodniu:

• codziennie – o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami.
  • we wtorek – (16 dzień miesiąca) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego godz. 15:00.
  • w środę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
  • w czwartek o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb i podziękowań. Szczególnie zapraszamy Akcję Katolicką; wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  • w piątek – Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Józefa.
  • w sobotę – w Pustkowie na Mszy św. o godz. 11:00 błogosławieństwo nowych lektorów naszego dekanatu; wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.
  • w przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służby Ołtarza i KSM. Zbiórka do puszek na wsparcie parafii przyjmujących migrantów przy granicach Polski.

4. W piątek, sobotę i w niedzielę o godz. 18:00 w naszym kościele będzie prowadzona katechizacja przedmałżeńska dla par narzeczonych, które w niedługim czasie zaplanowany mają termin ślubu. Zapraszamy.

5. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Bud za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (650 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary Rudki.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Dnia 20 listopada 2021 r. (sobota), w Dębicy parafia Miłosierdzia Bożego o godz. 19:00 rozpocznie się 36. Światowy Dzień Młodzieży – 16. Synaj w Okręgach. Hasłem spotkania będą słowa: „Wstań. Ustanawiam cię świadkiem tego, co zobaczyłeś” (Dz 26,16). Zachęcamy młodzież naszej parafii oraz wszystkich, którzy czują się młodo do udziału w tym spotkaniu.