Ogłoszenia duszpasterskie: 17.10.2021, 29 Niedziela Zwykła

• codziennie Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30; zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • poniedziałek – święto św. Łukasza, Dzień Służby Zdrowia.
  • we wtorek – Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Józefa; wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  • w środę – wspomnienie św. Jana Kantego.
  • w czwartek – spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 19:00.
  • w piątek – uroczystość św. Jana Pawła II.
  • przyszła niedziela to Niedziela Misyjna i ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

2. Wypominki można składać w zakrystii. Kartki wypominkowe są na stoliku w kościele. Za ofiary składane z tej okazji wyrażamy Bóg zapłać!

3. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Zastawia za złożoną ofiarę na sprzątanie i kwiaty (500 zł). W tym tygodniu prosimy o złożenie tej ofiary mieszkańców dalszych domów Zastawia.

4. KSM rozprowadza znicze, nabywając je wspieramy inicjatywy młodzieżowe naszej parafii.

5. W dniach 19-21 listopada w kościele w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się katechizacja przedmałżeńska dla par narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Katecheza będzie prowadzona przez 3 kolejne wieczory o godz. 18:00 przede wszystkim z myślą o parach, które w niedługim czasie zaplanowany mają termin ślubu. Zgłoszenia do 15 listopada w parafii.

6. Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Żywego Różańca odbędzie się w Zabawie, w Sanktuarium bł. Karoliny w dniu 23 października o godz. 10:00. Jest organizowany wyjazd, zgłoszenia w zakrystii.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł  do wieczności śp. Ryszard Sieradzki. Dobry Jezu…